2 grudnia 2011 – audycja adwentowa, wydanie II, poszerzone

wydanie_drugie

Rozpoczął się nowy rok liturgiczny. Nowy rok, a dokładnie ROK B. Poprzedni rok przeżywany był przez Kościół pod hasłem „w komunii z Bogiem”, niestety nie słyszałem żadnego kazania jakoś szczególnie temu zagadnieniu poświęconego.

Z przyczyn organizacyjnych nie było możliwości przygotować audycji dotykającej spraw bieżących, z których najbardziej palącymi są między innymi:

1. premiera płyty „Na wszystkich giełdach świata” Spirit Of 84 (2.12 – prapremiera; 4.12 – premiera właściwa)

2. premiera płyty „Bar La Curva / Plamy na Słońcu” KNŻ

Położony na nie nacisk zostanie za tydzień.

Tajniak patronuje medialnie tej pierwszej pozycji, dlatego istnieje szansa otrzymania od Tajniaka płyty „Na wszystkich giełdach świata”, oczywiście jeśli się zgłosi zapotrzebowanie.

Spirit Of 84 tak zaprasza na piątkową imprezę (Punkt&Radio Luxemburg, Warszawa, godz. 19.00; Spirit Of 84, De La Core, Warsaw Dolls):

„Nie mam pewności, czy tłocznia się wyrobi z płytą – mam nadzieję, że tak. Natomiast namawiam na sam koncert tym bardziej, że będzie to prawdopodobnie pożegnanie dwóch Spiritowych muzyków, więc też zapewne i cześć kawałków będzie można usłyszeć ostatni raz przed dłuższą przerwą – nie wszystko wyobrażam sobie grane na jedną gitarę np. Co więcej – na tym koncercie będą numery, które być może w repertuarze pojawią się po raz pierwszy i ostatni.”

w tej sytuacji o najbliższej Audycji z Piwnicy można napisać tak:

Nowy rok rozpoczyna się od Adwentu i z tej okazji odbędzie się drugie wydanie zeszłorocznej adwentowej Audycji z Piwnicy. Drugie wydanie, delikatnie zmienione i nieco rozszerzone w swej zasadniczej części. W kontekście Adwentu będziemy wspominać Tajniaki 2006, ponieważ w okolicach tego roku jesteśmy w naszych wspominkach minionej dekady.

Żenujących propozycji prawicowych, by przywrócić karę śmierci, Kościół przy tym instrumentalizujących, zatem też się w audycji nie skomentuje. Podobnie jak rzekomego istnienia faszyzmu JEDYNIE na lewicy. Podobnie jak nieumiejętności cytowania Katechizmu Kościoła Katolickiego, która dotknęła prezesa PiSu (nie na stronie 512, lecz w akapicie 2267 można o karze śmierci poczytać).

Zapraszam na Audycję z Piwnicy jak zwykle o 22.00 w piątek, a też na koncert przed audycją, jeśli ktoś ma blisko:

wydanie_drugie_n

FacebookTwitterGoogle+Podziel się