Wreszcie 26. Suplement do AZP!!!

DSC0785

22 lipca 2016, święto św. Marii Magdaleny to dzień długo oczekiwanej premiery dwudziestego szóstego Suplementu do Audycji z Piwnicy.

Na zdjęciu powyżej rogate zwierzę buszuje w trawie (można sprawdzić na powiększeniu). Publikujemy tę fotografię zamiast tej, która dziś pojawiła w mediach społecznościowych, przedstawiającej posła i jego środkowy palec, co w sumie daje obraz gestu uważanego za obelżywy. Rzeczą jasną jest, że to kwestia konwencji, i to wcale nie takie proste, że konwencjami można sobie dowolnie żonglować. Nawet wbrew postmodernistom psychika ludzka tak działa, że konwencje, nawet traktowane luźno, mieszczą się w takim a nie innym paradygmacie. A żeby wstrząsnąć paradygmatem, konieczna jest już rewolucja. I nie chodzi tu bynajmniej o rewolucję polityczną, choć polityczne sekty anarchistów z sejmu (i o sejmie marzących) stale robią wszystko, by życie nasze politycznym matrixem uczynić, tak by wszystko, co nas tworzy i otacza, w czym poruszamy się i jesteśmy, było polityką. Tymczasem tak nie jest, a żeby i to zrozumieć, potrzebna jest duchowa rewolucja.

Temat jest więc jak widać zastępczy, choć należałoby nie stawiać sprawy na głowie. To raczej palec posła jest zastępczym. Nie dajmy się zwariować, pozwólmy sobie wrócić do sedna spraw. Zapraszamy więc dziś o 22.00 na Suplement, w którym red. TW SZAMAN odniesie się do tajemniczej listy „PPP”, którą w podziemiach naszego archiwum znienacka znalazł.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się