Suplement do AZP (25 XI 2016)

Po tygodniowej przerwie dziś o 22.00 zagra nam 41. raz w tym roku liturgicznym SUPLEMENT DO AUDYCJI Z PIWNICY, która skończyła się tak mniej więcej rok temu (27 listopada 2015).

DSC_0467

Pierwszy Suplement zagrał 4 grudnia, więc jeśli chodzi o obrót Słońca wokół Ziemi i odwrotnie (jak wiadomo, oba te ciała wraz z innymi w Układzie Słonecznym obracają się wokół wspólnego punktu ciężkości) to w pierwszym roku nadawania Suplementu powinien się jeszcze jeden odcinek zmieścić – za tydzień, 2 grudnia.

Z liturgicznego punktu widzenia w tym roku dziś zagra odcinek ostatni – za tydzień będziemy już w Adwencie roku 2016/2017, który rozpocznie się jutro po pierwszych niedzielnych nieszporach.

Jeśli ktoś mówił w ostatnią niedzielę, że tego dnia kończy się rok liturgiczny, to racji nie miał. Nie może się przecież skończyć jeden rok, a nie zacząć przy tym kolejny. A nie ma innej możliwości – dopóki nie ma Adwentu, nie ma też nowego roku.

W ostatnim* Suplemencie spotkają się ostatnie* nagrania Dezertera z ostatnią* płytą Hey’a.

Nie zdradzajmy więcej faktów. Wspomnijmy za to, że być może istnieje jakaś relacja zależnościowa między strukturą mózgu a dziurami w mózgu.

Mimo że nie zaczyna się to zdanie od że, nie postawiliśmy w nim przecinka przed, lecz jak widać, po nim. A skąd przecinek przed po? Oto jest pytanie. Czy mają już Państwo sanie?

 

 

* w pewnym sensie 🙂

FacebookTwitterGoogle+Podziel się