setna Audycja z Piwnicy 25 maja 2012

IMG-20120524-00086

Dobrze jest korzystać z nadarzających się okazji. Kiedy pada deszcz, warto łapać deszczówkę. Gdy Radio Wnet obchodzi trzecie urodziny, warto wstrzelić się z setnym odcinkiem audycji, co niniejszym robimy. Świętować będziemy także w blasku Dnia Matki (sobota) i uroczystości Zesłania Ducha Świętego (niedziela).

W najbliższej, setnej Audycji z Piwnicy, 25 maja o godzinie 22.00 roić się będzie od niespodzianek, prezentów i nagród. Płyty między innymi od Deutera (z autografem Kelnera). Książka od Romualda Bartkowicza: MAREK – Marek Grechuta we wspomnieniach żony Danuty” – z autografami autorów, Danuty Grechuty i Jakuba Barana. Kosmetyki TianDe i zestawy kaw arabica + arabica z aromatem waniliowym od CosmeticShow.pl

Konkurs szykuje też red. Fiji. Jakąś sensacyjną płytę, na dodatek winylową, ma w zanadrzu.

Mam nadzieję, że muzycznie będzie jednocześnie klasycznie, jak to w Tajnej Piwnicy, ale i wystarczająco nietypowo. Będziemy odświeżać zapomniane, choć czasem właściwe wersje piosenek, które potem gdzieś znikły. Czasem po prostu wyparte przez inne aranżacje. Czy pamięta ktoś właściwą wersję Spacerologii? Tę z Listy Przebojów Programu Trzeciego (nie mylić z płytą o tym samym tytule)?

No i będą też niepublikowane nagrania wykonane w naszej Podziemnej Radiostacji na potrzeby Audycji z Piwnicy na dobre kilka lat przed jej zaistnieniem w Radiu Wnet.

Do usłyszenia w piątek o 22.00.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się