66. Suplement do AZP / 8 września 2017

WP_20170812_17_41_12_Pro

Bohaterem dzisiejszej zapowiedzi Suplementu do Audycji z Piwnicy ponownie jest kot, bo nic dwa razy się nie zdarza. Nigdy wcześniej i później nie było 250. Audycji z Piwnicy, choć właśnie wczoraj przesłuchaniem tego odcinka zakończyliśmy cykl powtórek AZP. Dziś więc zagramy pierwszy Suplement po tym cyklu i jest to dla nas rzecz znamienna, bo przecież także w tym roku telewizja HBO nadała ostatni odcinek prześwietnego nowego Twin Peaks. U nas to póki co film roku 2017. I cóż, że serial? Nawet David Lynch powiedział, że to film, tyle że 18-odcinkowy.

Dziś też gruchnęła informacja, że Marcin Dorociński potwierdził wcześniejsze pogłoski o tym, że powstanie nowy Pitbull i wyreżyseruje go reżyser konkurencji, czyli Gliny. Odnieślibyśmy się do tego nad wyraz sceptycznie, gdyby nie fakt, że w tym filmie powróci postać Dorocińskiego, Despero.

W kinach ostatnio grają Konstytucję. Polecamy. Obejrzeliśmy ten obraz na fali fascynacji kinematografią postjugosłowiańską (naprawdę nie ma takiego słowa?) i nie tylko nie żałujemy, ale też miło wspominamy.

Spotkali się dziś Prezydent z Prezesem. Tym razem z rewizytą wpadł Prezes.

Pamiętajmy o stoikach, epikurejczykach i sceptykach. Pamiętajmy o ogrodach!

Nie zapominajmy, że o 22.00 w piątek startuje Suplement do Audycji z Piwnicy. Dziś po raz 66.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się