24 marca 2017: Sambowa przerwa cz. 1

WP_20170226_10_14_35_Pro

W ramach międzysuplementacyjnej przerwy mamy dla Państwa propozycję powtórki z 13 czerwca 2014. Chodzi oczywiście o Audycję z Piwnicy, ale odcinek NIE-OCZYWISTY, bo poprowadzony przez red. Jadwigę, która gra sambę, a to z okazji rozpoczynającego się wtedy mundialu. Samby część 2. była zagrana 20 czerwca i ten odcinek, już poprowadzony przez red. TW Szamana powtórzymy za tydzień. Co warte napomknięcia, w obu tych sambowych Audycjach z Piwnicy wystąpił red. Seba Raver ze swoim Piątkowym Graniem.

Kolejny – premierowy – Suplement (52.) zagra więc za dwa tygodnie, siódmego kwietnia. Co w nim będzie, to na razie nie jest pewne. Jednym słowem jest: niepewne.

Aha, już wiemy, dlaczego PiSowi tak zależy na wyborach samorządowych. Otóż, jeśli by je przegrał, musiałby zrezygnować z tworzenia rządu, oddać sądy, podać parlament do dymisji, oddać gabinet prezydencki i rozpisać nowe wszystkie wybory i walkowerem w nich nie wystartować, co wynikałoby z utraty mandatu. To tak przynajmniej na logikę. Wywód/dowód z konsekwencji.

Oczywiście zapraszamy tuż po 22.00

FacebookTwitterGoogle+Podziel się