13.1.2012 dzień świra – piwnica otoczona ufonautami

DSC01417

Z pewnym brakiem wyprzedzenia pragnę poinformować Państwa o Audycji z Piwnicy, która już za chwileczkę, bo o godzinie 22.00 wystartuje. Mam nadzieję, że doceniają Państwo ten niekomercyjny akcent w niniejszej autoreklamie zawarty. Możliwe, że Audycja wystartuje w sposób dosłowny, bo dziś otoczona została przez ufonautów.
Jako że jest dziś m.in. Dzień Świra (święto to, wymyślone kiedyś być może przez Jurka Owsiaka, świętujemy w Tajniaku od co najmniej 20 lat, więc, jak łatwo policzyć, nie jest ono pochodną tego – świetnego swoją drogą – filmu), audycja będzie organizacyjna. To znaczy, że w sposób zorganizowany prowadzący postara się przedstawić jej charakterystykę, funkcję i cele statutowe. A swoją drogą , po pierwsze: za tydzień w chorzowskiej Leśniczówce będzie miał miejsce koncert grupy Off-C; po drugie: Pablopavo, jak się okazuje, w zeszłym roku nagrywał nie tylko z Ludzikami i Praczasem; po trzecie: już teraz udzielamy poparcia wyżej nawiasem wymienionemu Jerzemu Owsiakowi, obserwatorowi rzeczy ulotnych i dziwnych, w działaniach zmierzających do 21 Wielkiego Finału WOŚP. Co prawda jesteśmy lewackimi grzesznikami, ale słyszeliśmy Dobrą Nowinę kiedyś w Kościele: grzesznicy też mają prawo, choć raz w roku, do dobrego uczynku.
Pozdrawiam i zapraszam na okolice godz. 22.00. Właściwie to zachęcam do słuchania Radia Wnet już o 21.00, bo wtedy zaczynają się Fascynacje.
wasz szaman/mnich

PS. krzyż spod budynku kurii w starym piastowskim grodzie Legnica

DSC01416

FacebookTwitterGoogle+Podziel się